Pojištění vozidel

Pojištění vozidel

Jezděte bezpečně a v klidu

Znáte ten pocit, když usedáte za volant a víte, že všechno je v pořádku? S naším pojištěním na míru se tak budete cítit pokaždé, když budete někam vyjíždět. Není na co čekat.

Potřebuji pojistit

Více informací

detail

Bezpečí ve vozidle

Jezdit bez nehod si přeje každý z nás a všichni pro to děláme maximum. Ne vždy se to však podaří. Vozidlům hrozí nejen v silničním provozu celá řada nebezpečí. Proto je dobré automobilům věnovat patřičnou péči, kromě pravidelného mytí a návštěvy autoservisu počítat tedy i s pojištěním. Majitelé pak mohou být hned o něco klidnější. Pokud se s jejich vozidly něco stane, nebude je to tolik bolet.

Podnikatelé mnohdy disponují služebními vozy, velké firmy se pyšní rovnou flotilami vozidel. Každé auto je na silnicích i parkovištích denně vystavováno spoustě rizik. Podnikatelé by měli mít z toho důvodu každé auto dostatečně pojištěné. Pamatovat na pojištění se v těchto případech jeví jako velice důležité. Riziko se s počtem vozů jen zvyšuje. 

Jak je to se škodou?

V případě firem, je dobré na pojištění vozidel pamatovat už z toho důvodu, že pakliže zaměstnanec způsobí škodu, není automatické, že by za ni nesl odpovědnost. Zaměstnavatel nemá právo vzniklou škodu ihned naúčtovat zaměstnanci, který nehodu zavinil. Svou vinu musí nejprve uznat zaměstnanec, přičemž pokud tak neučiní, rozhodnutí je na soudu. V případě, kdy soud rozhodne, že je zaměstnanec vinen, je nutné nejdříve sepsat dohodu o srážkách ze mzdy. Pakliže by firma chtěla uplatnit srážky bez souhlasu zaměstnance či rozhodnutí soudu, jedná protiprávně a může jí být udělena pokuta až do výše 2 milionů korun. 

Avšak ani v případě souhlasu či kladného rozhodnutí soudu nemá firma vyhráno. Dle pracovního zákoníku může zaměstnanci strhnout škodu nejvýše ve výši 4 a půl násobku průměrného měsíčního platu. Pokud je škoda vyšší než tato částka, zbytek uhradí firma ze svého. Riziko se s počtem vozů jen zvyšuje. 

pojistěte sebe i své blízké

Pojištění se jednoduše vyplatí

Domluvit konzultaci zdarma

prožili a napsali

Doporučují nás

 • medallion

  Jaroslav N. | Pardubice

  Naši spolupráci jsme navázali zhruba před 10 roky, při pojištění naší flotily aut. CIA nám nabídli skvělou cenu a hlavně to nastavili tak, jak to vyhovovalo nám, ne pojišťovně. Když jsme řešili pojištění budov a finance na další investice, vždycky jsme našli společnou cestu. V Czech Insurance máme silného partnera - ve vedení společnosti oceňujeme, že stačí napsat a dostaneme nejvýhodnější nabídky od různých subjektů, ze kterých si vybereme.

  jednatel firmy

 • medallion

  Vítek S. | Praha

  Po špatných zkušenostech různých rádoby rádců, kteří chtěli akorát z rozpočtu vytáhnout peníze, je spolupráce s Czech Insurance příjemnou změnou. Co se domluví, to platí. Při získávání financování velké městské investice získali pro město naprosto nejlepší podmínky.

  městský zastupitel

 • medallion

  Radim D. | Praha

  Potřeboval jsem si zajistit pojištění firmy, kterou nově rozjíždím. Nemám přitom čas trávit hodiny nad jednotlivými nabídkami, nehledě na to, že tomu úplně nerozumím. V Czech Insurance Agency mi vysvětlili vše potřebné a doporučili mi konkrétní pojištění, která by pro mě mohla být užitečná. Jsem rád, že jsem se svěřil do rukou odborníků a mám tak o starost méně.

  podnikatel

 • medallion

  Alena K. | Brno

  Hodně sportuji a cestuji. Z toho důvodu musím mít vyřízené kvalitní cestovní pojištění. Už několikrát jsem se totiž dostala do nepříjemných situací, díky čemuž jsem si vyzkoušela, že brát pojištění na lehkou váhu se nevyplácí. Tímto bych chtěla poděkovat zaměstnancům Czech Insurance Agency, kteří vyšli vstříc mým rozsáhlým požadavkům a doporučili mi pojištění, které reflektuje mé potřeby. A že jich není málo :) Děkuji!

  horolezkyně

 • medallion

  Adam H. | Trutnov

  Moji klienti se mě často ptají na pojištění nemovitostí, ačkoliv se nejedná o můj obor. Jsem rád, že jsem narazil na Czech Insurance Agency, kterou jim nyní doporučuji. Za sebe musím říct, že se jedná o odborníky na svém místě. Otestoval jsem to na vlastní kůži v momentě, kdy já sám jsem musel řešit problémy s vytopením sousedů. Tehdy mi ohromně pomohli. Za ně bych dal i ruku do ohně.

  architekt

 • medallion
 • medallion
 • medallion
 • medallion
 • medallion
 • medallion
 • medallion